CANLI YAYIN

& REJİ

CANLI YAYIN

& REJİ

Canlı Yayın & Reji ile ilgili detaylı bilgi için formu doldurun
Sizi Arayalım.

CANLI YAYIN & REJİ

Canlı yayın çekimleriniz anlık bir çekim olduğu için hatasız bir planlama ister.

Reji sistemiyle multicam(çok kamera) kullanarak programlarınızı, organizasyonlarınızı ister web üzerinden isterseniz uydu üzerinden istediğiniz her yere ve her mecraya kapalı devre veya açık bir şekilde canlı yayın hizmetini sağlayabiliyoruz. Canlı yayın dışında reji sistemiyle multicam kayıt yapma imkanına sahipsiniz. Canlı yayın esnasında da sizlere bir çok hizmet sağlıyoruz. Telekonferans canlı bağlantı, Kj (Alt Bant) Grafikleri, Vtr(Yayın esnasında video insertler) ve Kelebek(Ekrana belirli bir tasarım ile aynı anda birden fazla kamera verme) gibi bir çok hizmeti sağlıyoruz.

Ayrıca tüm bu hizmetleri isterseniz sabit bir halde isterseniz Canlı yayın aracı ile mobil bir şekilde alabiliyorsunuz.

Ayrıca evinizden hareket etmeden telekonferans yöntemi ile size canlı yayın hizmeti verebiliyoruz. Açtığımız panel üzerinden size whatsapp’tan iletitğimiz bir link ile yayına alabiliyoruz. Almak istediğiniz konuklara da aynı şekilde bir link ileterek onları da yayına alıyoruz. Siz telefonunuzu karşınıza sabitliyorsunuz. Biz online bir şekilde yayınınızı yönetiyoruz. Ayrıca Kj Grafikleri Vtr Kelebek gibi tüm hizmetleri bu yayındada sağlıyoruz.

NELER YAPTIK

NEDEN PRODÜKSİYON DÜNYASI

KENDİ EKİBİMİZ KENDİ EKİPMANIMIZ

Kendi ekibimizle hizmet vererek yapılacak işin kalitesini her daim en üstte tutuyoruz.  Kendi ekipmanlarımızla da gücümüze güç katıyoruz.

GENÇ VE TECRÜBELİ KADRO

Genç ve tecrübeli kadromuzla kreatif işler üretiyoruz. Sizin anlatmak istediğinizi kendi bilgi birikimimizle harmanlayıp en doğru işi size teslim ediyoruz.

BİZ BİR AİLEYİZ

Sizin için işini düşünerek size yeni fikirlerle geliyoruz. Çalıştığımız kişiler müşteri değil bizim için partner bir firmadır. Hep birlikte yükselerek hedeflerimizin peşinden koşuyoruz.

ÖN BİLGİ FORMU

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Prodüksiyon Dünyasını daha yakından tanımak ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için Ön Bilgi Formunu doldurun sizi arayalım.

0532 152 53 84

[email protected]

This will close in 20 seconds

Open chat
1
Scan the code
Merhaba ????
Nasıl yardımcı olabiliriz?