BİZ KİMİZ ?

Video Prodüksiyon alanına dahil her şeyi en iyi hizmet anlayışıyla yapmayı hedefleyen Netch Media, kendi ekibi, kendi ekipmanı ve vizyoner fikirleriyle medya sektöründe varlık göstermektedir. M. Kerem Kurtuluş ve Emre Akbulut ortaklığında çalışmalarına devam eden prodüksiyon ajansı, Reklam Filmleri, Tanıtım Filmleri, Belgesel Çekimleri, Animasyon Filmleri, Youtube ve Sosyal Medya İçerikleri ve Prodüksiyon hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet vermekte.

Reklam, film ve prodüksiyon sektöründe daha iyisi için ‘yapacak çok işimiz var’ sloganıyla hareket ederek, müşterilerinin isteklerini, kendi yetenekleri ve tecrübesiyle birleştirip, onlara tam hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

NEDEN NETCH MEDIA

KENDİ EKİBİMİZ KENDİ EKİPMANIMIZ

Kendi ekibimizle hizmet vererek yapılacak işin kalitesini her daim en üstte tutuyoruz.  Kendi ekipmanlarımızla da gücümüze güç katıyoruz.

GENÇ VE TECRÜBELİ KADRO

Genç ve tecrübeli kadromuzla kreatif işler üretiyoruz. Sizin anlatmak istediğinizi kendi bilgi birikimimizle harmanlayıp en doğru işi size teslim ediyoruz.

BİZ BİR AİLEYİZ

Sizin için işini düşünerek size yeni fikirlerle geliyoruz. Çalıştığımız kişiler müşteri değil bizim için partner bir firmadır. Hep birlikte yükselerek hedeflerimizin peşinden koşuyoruz.

ÖN BİLGİ FORMU

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Prodüksiyon Dünyasını daha yakından tanımak ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için Ön Bilgi Formunu doldurun sizi arayalım.

0532 152 53 84

[email protected]

This will close in 20 seconds

Open chat
1
Scan the code
Merhaba ????
Nasıl yardımcı olabiliriz?